Домашня

dxTutor

Хто ми?

Черкаський центр розгорнутого пояснювального консультування. Коротка назва – консультативний центр “dxTutor”. Ми – команда викладачів найвищої кваліфікації (кандидати фізико-математичних, педагогічних та технічних наук), націлена розвиватися та досягати успіху. Наша спеціалізація: математика, фізика, теоретична механіка, спеціальні розділи вищої математики (функція комплексної змінної, операційне числення, теорія імовірностей, математична статистика, математична фізика, лінійне програмування та багато іншого).

Наша мета

Математика – універсальна мова нашого всесвіту. Науковий, економічний і соціальний прогрес неможливий без ґрунтовних знань математики. Наша мета – максимально сприяти поширенню математичних знань, допомогти людям знати, розуміти і застосовувати математику.

Як ми працюємо?

Ми проводимо консультації індивідуально та в малих групах (в аудиторії нашого офісу), а також працюємо онлайн (Skype, Zoom, Google Meet, Viber та ін.).

Наші послуги

  • Підготовка до ДПА та ЗНО (Україна), ЄГЕ (Росія), ЦТ (Білорусь) з математики/фізики
  • Підготовка до вступних іспитів з математики у закордонні виші
  • Допомога учням у підвищенні успішності з математики/фізики
  • Допомога студентам у вивченні математики/фізики

Приєднуйтесь

Як стати слухачем нашого консультативного центру, отримати разову консультацію або пробний безкоштовний урок?

Дуже просто. Зв’яжіться з нашими співробітниками за телефоном або електронною поштою, вказаними на сторінці Контакти. На цій же сторінці ви побачите, як знайти наш офіс та як виглядає наш клас.

Розкажіть про свої потреби та побажання щодо способу проведення занять. Оберіть викладача на сторінці Викладачі або порадьтесь із співробітником. Вам запропонують найкращі варіанти організації роботи в зручний для вас час і спосіб. Також ви зможете дізнатися про ціну заняття або пакету занять.

Новини

Останні новини нашого консультативного центру, цікавинки з світу математики, відеоуроки наших викладачів та багато іншого дивіться в розділі Новини.

Контакти

Контактні телефони, адресу електронної пошти та нашого офісу можна знайти в розділі Контакти. Надіслати нам повідомлення, задати запитання, домовитись про пробне безкоштовне заняття можна застосувавши форму зворотнього зв’язку на цій же сторінці.

Отримуйте новини безпосередньо на вашу поштову скриньку.

Ключові слова: освіта, навчання, математика, фізика, консультація, іспит, підготовка, викладач, репетитор, Черкаси

%d блогерам подобається це: