Новини/News

З НОВИМ РОКОМ!

Щирі вітання з Новим Роком та прийдешнім Різдвом Христовим! Нехай Новий Рік стане для всіх нас успішним, наповненим яскравими позитивними враженнями та можливостями у досягненні своїх мрій. Нашим учням бажаємо втілення задумів і планів, здоров’я, наполегливості та удачі, нових звершень та небувалих висот.

Кути правильного многокутника

Поговоримо про правильні многокутники 📝 Многокутник – геометрична фігура, замкнута ламана. Вершини цієї ламаної називають вершинами многокутника, а відрізки ламаної — сторонами многокутника. А що ж робить многокутник правильним? 🤔У правильному многокутнику всі сторони рівні і теж саме стосується і кутів, вони однакові 🤗 📐Вирахувати суму кутів многокутника можна за нескладною формулою. 📐Знаходженням частки суми кутів та кількостіПродовжувати читання “Кути правильного многокутника”

Звідки взявся нуль?

Вперше з числами ми знайомимось ще будучи дітьми. У школі нас навчають, що першою «літерою» в «математичному алфавіті» є 1, а далі 2, 3, 4… Ми вчимо цифри, які представляють натуральні числа, за допомогою яких ми можемо лічити предмети. Скільки яблук у кошику? Скільки книг на полиці? А що ж таке «нуль»? І чи справдіПродовжувати читання “Звідки взявся нуль?”

З днем знань!

Привіт! Вітаємо з днем знань. Усім наснаги, терпіння та успіхів у новому навчальному році. Нехай граніт науки не буде надто твердим. Пам’ятайте, що ми завжди поряд і готові прийти вам на допомогу.


Слідкуй за нашими новинами

Follow Our News

Get new content delivered directly to your inbox.

%d блогерам подобається це: