Викладачі

Кондратьєва Оксана Марківна

Викладач вишу з 25-річним досвідом – Математика (програма середньої школи, вища математика, математичний аналіз, теорія ймовірностей, математичне програмування). Займаюся підготовкою до SAT, GCSE, A-level, SCIO Matematica, IB Papers, підготовкою до ЗНО, а також до екзаменів з математики у вищій школі. Можу пояснити складні речі зрозумілою і доступною мовою. Я – доцент кафедри вищої математики, кандидат педагогічних наук, тривалий час займаюся методикою навчання математики. Базова освіта: вчитель фізики та математики. Використовую сучасні підходи до навчання та нестандартні методики, що робить заняття цікавими і досить продуктивними.

Олексієнко Наталія Володимирівна

Викладач університету з 20-річним досвідом – Математика (програма середньої школи, вища математика, математичний аналіз, функція комплексної змінної, теорія ймовірностей). Займаюся підготовкою до ЗНО та вступу у закордонні виші, а також підготовкою до контрольних робіт, заліків та іспитів у вищій школі. Пояснюю дохідливо, застосовую індивідуальний підхід до кожного учня, люблю працювати з молоддю. Базова освіта: вчитель фізики та математики; доцент кафедри вищої математики, кандидат технічних наук.

Бутенко Тетяна Іванівна

Викладач університету з 20-річним досвідом – Фізика (середня школа, підготовчі курси до вступу у заклади вищої освіти, університет). Використовую власні ефективні методики підготовки до ЗНО (результати моїх учнів: 170-192 бали), складання іспитів, виконання контрольних робіт. Практикую індивідуальний підхід до кожного учня: заохочення до навчання, розвиток здібностей, систематизація знань з фізики. Базова освіта: вчитель фізики та математики, доцент кафедри фізики, кандидат технічних наук.

Лила Дмитро Макарович

Викладач університету з 20-річним досвідом – Математика (програма середньої школи, вища математика, математичний аналіз, функція комплексної змінної, операційне числення, диференціальні рівняння, теорія стійкості) та Теоретична механіка. Маю досвід підготовки учнів до ЗНО, вступу до вітчизняних та закордонних вишів. Працюю зі студентами (підготовка до іспитів, контрольних робіт). Базова освіта: вчитель фізики, математики та інформатики; доцент кафедри математики та методики навчання математики, кандидат фізико-математичних наук; закінчив докторантуру. Мої наукові інтереси: нестійкість дисків, що обертаються.

Очеретнюк Євген Володимирович

Викладач університету з 15-річним досвідом – Математика (програма середньої школи, вища математика, математичний аналіз, функція комплексної змінної, операційне числення, диференціальні рівняння). Маю досвід підготовки учнів до ЗНО, вступу до вітчизняних та закордонних вишів. Працюю зі студентами (підготовка до іспитів, контрольних робіт). Доцент кафедри вищої математики, кандидат фізико-математичних наук.

%d блогерам подобається це: